Breaking News :

nothing found
29 Şubat 2020
ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...

WP Frontend Auth WordPress Üye Giriş Eklentisi – Ücretsiz Türkçe İndir

WP Frontend Auth WordPress Üye Giriş Eklentisi, web sitenizin kimlik doğrulama katmanını kolayca genişletmenizi sağlar. Bu eklentinin ana özelliklerinden biri, web sitenizin ön ucundaki Giriş, Kayıt, Profili Düzenle ve Parola sıfırlama formlarını görüntülemektir.

Bu eklenti WP Frontend Auth için gerekli olan WP Form Builder ve WP Social Logineklentileri ile birlikte gelir .

WP Form Builder eklentisi kayıt ve profil sayfasını sınırsız form alanlarıyla genişletmenizi sağlar ve uzantılı alan verileri, user_meta tablosuna kaydedilir.

WP Social Login eklentisi, Facebook, Twitter, Google, Github, Envato dahil 73 popüler sosyal ağ ile WordPress web siteniz için giriş ve kayıt imkânı sağlar.

u eklenti, giriş, kayıt, profil düzenini göstermek ve herhangi bir sayfada, posta veya kenar çubuğu metin widget’ında şifre formlarını unuttuğunuz için kısa kodlarla birlikte gelir.

Frontend Auth Panel

WP Frontend Auth WordPress Üye Giriş Eklentisi
WP Frontend Auth WordPress Üye Giriş Eklentisi

Önyüz Giriş Formu

WP Frontend Auth WordPress Üye Giriş Eklentisi

Ön Kayıt Kayıt Formu

Cephe Profili Formunu Düzenle

Önyüz Şifremi Unuttum Formu

Yönetilen Form Alanları

Kayıt ve profil formlarını düzenlemek için herhangi bir sayıda özel form alanını eklemeyi seçebilirsiniz.

Alanın yanı sıra form alanı etiketini, varsayılan değeri ve simgeyi kolayca yönetebilirsiniz.

Form alanı CSS sınıflarını, yer tutucuyu ve satır içi stilleri kolayca yönetebilirsiniz.

Form alanı doğrulamalarını kolayca yönetebilirsiniz.

Çeşitli Alan Tipleri

Temel HTML form alanları, WordPress Kullanıcı Alanları ve Google Konum ve reCaptcha’yi içeren özel alanlar gibi alanları eklemeyi seçebilirsiniz.

Birden Çok Kayıt Türü

Kullanıcıların web sitenizde nasıl hesap oluşturması gerektiğini seçebilirsiniz.

  1. Doğrudan Kayıt: Kullanıcı formu doldurur ve doğrulandıktan sonra, doğrulama veya onay almadan yeni bir hesap oluşturulur.
  2. Doğrulanmış Kayıt: Kullanıcı formu doldurur ve hesaplarını doğrulamak için bir e-posta alır. Kullanıcı bağlantıyı tıkladığında bir hesap oluşturulur.
  3. Sadece Davetiye Davet Etme: Kayıt formu ayarlarında bir davet kodu belirleyebilirsiniz ve kullanıcılar kayıt formuna erişmeden önce bu kodu girmenizi ister.
  4. Onaylı Kayıt: Kullanıcı formu doldurur ve bir yönetici, arka uçtaki verileri görebilir ve hesabı onaylamayı veya reddetmeyi seçebilir.

Otomatik Sayfa Ayarı

Bu eklentiyi yükledikten sonra, sayfaları kısa kodlarla kurmanız gerekir. Gerekli sayfalar oluşturacak, belirli kısa kodları ekleyecek ve tek bir tıklama ile Sayfa Yapısı ayarlarına kaydedecek tüm sayfaları otomatik olarak kuracak bir seçenek var.

Kontrol Panelini Kısıtla

Gösterge tablosu erişimini belirli kullanıcı rolleri için kısıtlayabilirsiniz. Bu ayarlar altında seçilen kullanıcı rollerine sahip kullanıcılar, herhangi bir WordPress gösterge tablosu sayfasına erişmeye çalıştıklarında web sitenizin ana sayfasına yönlendirilecektir.

Varsayılan WordPress Giriş Ekranını Devre Dışı Bırak

WordPress varsayılan oturum açma sayfasına erişimi devre dışı bırakabilir ve kullanıcılar gerçekleştirmek istedikleri eylemi temel alarak form ile ön uç sayfalarına gönderilecektir.

WordPress’de Özel Form Alanları Kullanıcı Profili Sayfası

Özel form alanlarını WordPress Kullanıcı Profili sayfasında etkinleştirmeyi seçebilirsiniz.

Arka Plan Kullanıcı Listesindeki Kullanıcı Meta Alanları

Kullanıcı Meta Alanlarını, arka uç kullanıcı listesinde ek sütunlar olarak görüntülemeyi seçebilirsiniz.

Özel veya Sosyal Kullanıcı Avatarı

WordPress web sitenizin kullanıcılarının resim yükleyerek veya sosyal profil resmi kullanarak özel bir avatar kullanmalarına izin verebilirsiniz.

Özel Giriş Sayfa Yeniden Yönlendirme

Giriş sayfasını ziyaret ettiklerinde, oturum açmış kullanıcıları herhangi bir sayfaya yönlendirebilirsiniz.

Girişte Genişletilmiş Verileri Yakalama

Kullanıcılar web sitenize giriş yaptığında, IP Adresi, Son giriş zamanı damgası, Saat dilimi, Ülke, Coğrafi Konum, Bölge, Şehir ve Posta Kodu gibi daha fazla veri yakalamayı ve kaydetmeyi seçebilirsiniz.

Özel Kayıt Sayfası Yönlendirme

Kayıtlı sayfayı ziyaret ettiklerinde, oturum açmış kullanıcıları herhangi bir sayfaya yönlendirebilirsiniz.

Güçlü Parolaları Zorla

Parola için minimum uzunluk belirtebilir ve büyük harf, özel karakter ve bir sayı içermesi gereken güçlü parolaları zorlayabilirsiniz.

Rol Tabanlı Menü

Bu eklenti ile, tema dosyalarını değiştirmeden farklı kullanıcı rolleri için farklı menüler seçebilirsiniz. Ziyaretçiye, giriş ve kayıt için bağlantılar bulunan, oturum kapatma veya hesap sayfanıza bağlantı içeren kullanıcılar için farklı WordPress menüler oluşturabilir ve Rol Tabanlı Menü ayarları sayfasında aynı menüyü seçebilirsiniz.

Woocommerce Entegrasyonu

Özel form alanlarını Woocommerce kayıt formuna genişletmek için bir form seçebilirsiniz.

Kısıtlanmış İçerik

Ev dışında tüm web sitesi sayfalarını kısıtlamayı, oturum açmayı, parola sıfırlamayı ve parolanızı sıfırlamayı veya yalnızca oturum açmış kullanıcılar için kullanılabilen belirli sayfaları, postaları, kategorileri, deftere nakil türlerini vb. Seçebilirsiniz. Bu eklenti, içeriği yalnızca ziyaretçiler veya oturum açmış kullanıcılara göstermek için kullanılabilen kısa kodlara da sahiptir.

WordPress E-posta Ayarlarını Geçersiz Kıl

Bu eklenti tarafından gönderilen e-postalar için Kimden Adı ve Kimden E-posta başlıklarını değiştirebilirsiniz. E-posta mesajının üstünde ve altında yer alacak şekilde özel HTML de belirtebilirsiniz.

Giden e-postalarda veri kullanmak için Dinamik Değişkenler

Giden e-postalarınızı kişiselleştirmek için giden e-postada çeşitli dinamik değişkenler kullanabilirsiniz.

Özel e-posta mesajları

Bu eklenti aracılığıyla kullanıcıya gönderilen tüm giden e-postaları kolayca özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Toplu Ekleme ve Güncelleme Kullanıcıları

Kullanıcıları WordPress web sitenize toplu olarak içe aktarabilirsiniz. Kullanıcıları bir .CSV dosyasında indirin ve aynı anda birden fazla kullanıcıyı güncelleyin.

Yerelleştirme Hazır

Bu eklentiyi kolayca .PO dosyası veya Loco Çevirme eklentisi aracılığıyla yerelleştirebilirsiniz.

 

admin

Read Previous

Adobe CC Tüm Programları Crackleme – Temiz

Read Next

Multi Store Locator Pro WordPress Konum Eklentisi – Ücretsiz Türkçe İndir

Leave a Reply

ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...