Breaking News :

nothing found
26 Mayıs 2020
ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...

WHM WordPress Eklentisi – Ücretsiz Türkçe İndir

WHM WordPress Eklentisi ile kendi domain, hosting ve reseller hizmetlerinizi kullanabilir ayrıca bunu bir müşteri paneli olarak da kullanabilirsiniz. Bütün temalara uyumlu olan bu eklenti sayesinde ürünlerinizin kullanımı için müşterilerinize bir köprü yaratabilirsiniz.

whm wordpress eklentisi

WHM WordPress Eklentisi müşterilerinizin satın aldığı hosting, domain, reseller gibi hizmetleri kolaylıkla kullanmasını sağlayan bir eklentidir. Kişisel Medyam editörü olarak bu eklentinin canlı demosunu görmeden bu eklentiyi boş geçmemenizi öneririm.

Bu eklenti , WPM içerik sayfalarında size fiyatlandırma bileşenleri, tabls, comobos, düğmeler, listeler ve ajax etki alanı arama özelliklerini sunan WHMpress ile veya WHMpress olmadan çalışır.

WHMCS Müşteri Alanı WP içinde müşteri alanını getiriyor. Bu eklentiye sahip olmak, faturalandırma, destek ve yalnızca giriş yaptıktan sonra gerçekleştirilebilecek diğer WHMCS operasyonlarını bütünleştirecektir. Bu entegrasyon, müşterilerinize kullanıcı dostu ve tutarlı bir müşteri deneyimi sağlayacaktır. WP web sitenize değer katan add-on, müşterilerinizi WordPress sitenizde tutmanıza yardımcı olacaktır.

Akıllı Şekillendirme

Tasarım gereği, herhangi bir WP temasıyla çalışır ve stil, artık WHMCS stilinize bağlı değildir.

İstenmeyen WHMCS Bölümlerini Gizle

WHMCS API’sini temel aldığından, tüm WHMCS ön uçını onun gibi getirmeyecektir. Bunun yerine, arka planda WHMCS ile iletişim kurar. Dolayısıyla, kullanmadığınız parçaları gizlemek için ekstra gayret göstermenize gerek yok.

Dil Seçenekleri

Bu, çok dilli web sitelerine sahip ana makineler için mükemmel bir özelliktir. Pazardaki diğer WP-WHMCS köprü çözümlerinden farklı olarak, WHMpress Müşteri Alanı kendine özgü WP dilini takip edecek şekilde tasarlanmıştır. WHMpress istemci alanı> ayarlarını kullanarak belirli bir dili kullanmaya veya WHMCS’de seçilmiş bir dili kullanmaya devam edebilirsiniz.

Not: Eklenti, WHMCS’ye yüklenecek WHMPress Yardımcısı’nı (A WHMCS Eklenti Modülü) gerektirir. WHMPress yardımcısı WordPress Eklentisinin bir parçası değildir. Paket için bir lite sürümü ÜCRETSİZDİR. Lütfen “Tüm Dosyalar ve Dokümantasyon” seçeneğini kullanarak indirin.

DEMO GİRİŞ BİLGİLERİ:

E-mail: test@whmpress.com

Şifre: whmpress

 

 

RAR ŞİFRESİ: kisiselmedyam.com

 

admin

Read Previous

Hotec WordPress Teması – Hotel ve Tatil Teması Ücretsiz Türkçe

Read Next

Bitz WordPress Haber Teması – Ücretsiz Türkçe İndir

Leave a Reply

ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...