Ücretsiz Premium IP TV Linkleri – Kesintisiz (Tüm Dünya Kanalları)

/
/
/
264 Views

Ücretsiz Premium IP TV Linkleri, ile dünyadaki bir çok ülkenin yerel ve ulusal kanallarını ücretsiz bir şekilde donmadan, yayın kesintisi yaşamadan hızlı bir şekilde kaliteli çözünürlükte izleyebilirsiniz. Ücretsiz ip tv, şifreli bir çok kanalı da izleme imkanına sahip oluyorsunuz.

İnternet bağlantınıza göre, yayınlarda donma yaşanırsa bunu aşağıdaki görselde olduğu gibi VLC Media Player üzerinden butona çift tıklayarak donma ihtimalini de ortadan kaldırabilirsiniz. 

Aşağıdaki linklerden ücretsiz premium ip tv listelerini indirebilirsiniz, açılmayan kanal olursa veya ekstradan fazla kanallara ulaşmak isterseniz (Kesintisiz Alternatif) olarak belirtilen linklerden güncellenmiş sürümlerini indirebilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ

[qcopd-directory category=”26-02-2018″ style=”style-8″ column=”1″ upvote=”off” search=”true” item_count=”on” orderby=”date” filterorderby=”date” order=”ASC” filterorder=”ASC” paginate_items=”false” favorite=”disable” tooltip=”false” list_title_font_size=”” item_orderby=”” list_title_line_height=”” title_font_size=”” subtitle_font_size=”” title_line_height=”” subtitle_line_height=”” filter_area=”normal” topspacing=””]

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

This div height required for enabling the sticky sidebar