Ücretsiz 14 Ülkenin Premium IP Tv Linkleri (17-02-2018)

/
/
/
510 Views

Ücretsiz 14 Ülkenin Premium IP Tv Linkleri (17-02-2018), tamamen güncel ve çalışır durumdadır. Hepsi premium linkler olmakla birlikte kesintisiz ip tv deneyimi yaşamanızı, kaliteli ip tv izlemenizi ve bütün bunları ücretsiz sağlamaktayız.

Aşağıdaki listeden istediğiniz ülkenin üstüne tıklayarak ücretsiz ip tv indirebilirsiniz. Yeni sekmede açılacak olan link 5 saniyelik bir reklam ile karşınıza çıkar. 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayarak premium ücretsiz ip tv listesini indirebilirsiniz.

[alert type=warning]
Her ne kadar premium linkler de olsa bütün kanalların bir izleyici limiti vardır. Bu limitin aşılması durumunda kanal kapanabilir. Çünkü kanallar bir server üzerinden verilmektedir, server daki trafik aşırı olursa sistemin yavaşlamasına neden olacağından bütün ip tv dağıtıcıları serverların güvenliği için izleyici limiti koymaktadır.
[/alert]

[qcopd-directory mode=”all” style=”style-8″ column=”2″ upvote=”off” search=”false” item_count=”on” orderby=”date” filterorderby=”date” order=”ASC” filterorder=”ASC” paginate_items=”true” per_page=”20″ favorite=”disable” tooltip=”false” list_title_font_size=”” item_orderby=”” list_title_line_height=”” title_font_size=”” subtitle_font_size=”” title_line_height=”” subtitle_line_height=”” filter_area=”fixed” topspacing=””]

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

This div height required for enabling the sticky sidebar