Sınırsız ve Ücretsiz IP TV (01-01-2019)

/
/
/
983 Views

Sınırsız ve Ücretsiz IP TV ile 1 yıl boyunca 10 Binden Fazla Yerli ve Yabancı Kanalları Kaliteli ve Kesintisiz Bir Şekilde İzlebilirsiniz.

Hem sınırsız hem de ücretsiz IP TV yayını ister misiniz? Elbette ki istersiniz… Sizler için yabancı kaynaklardan bulduk ve yayınladık. Tam tamına 10800 kanal mevcut.

Bu kanallar arasında neler var? Sinema, belgesel, haber, spor diye teker teker söylememe gerek yok heralde.

Canınız ne isterse o an açabilirsiniz. Bütün dünya kanallarının buluştuğu bu liste de, film severler ailecek sinema kanallarını izlerken, spor severler maçları canlı olarak kesintisiz izleyebilir. Adult kanallar isteyenler +18 kanalları, belgesel isteyenler belgesel kanallarını izleyebilir. Listede kanallar kategorilerine ve ülkelerine göre ayrılmaktadır. Ayrıca film severler, sadece sinema kanalları ile değil! Serverda bulunan binlerce filmi, film/dizi sitelerine girip teker teker aramaktansa bu listede hızlı, hd ve kesintisiz bir şekilde arayıp izleyebilirler.

Yabancı dizi izleyenler; özellikle telife takılıp, dizi sitelerinde bulunmayan dizileri, (Örn: The Walking Dead, Game of Thrones vb.) full hd bir şekilde izleyebilir.

[alert type=warning]
Aşağıdaki Listenin İzleyici Limiti Vardır. Bu limitin aşılması durumunda kanallar kapanabilir.
[/alert]

İNDİRME LİNKLERİ

[button url=http://bc.vc/g0wLfu8 target=blank size=32 icon=arrow-down icon_size=32]Yerli, Yabancı, Adult Kanallar (Sınırsız IP TV)[/button]

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

This div height required for enabling the sticky sidebar