Sınırsız Ücretsiz VPS – Ücretsiz 900 Mbps İnternet (Resimli Anlatım)

/
/
/
261 Views

Sınırsız Ücretsiz VPS, yöntemi ile Google Cloud sayfasından deneme 300 Dolar alarak hızlı Vps alarak işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca ” Sınırsız ” kelimesini yazının ilerleyen kısımlarında anlatacağım…

İlk olarak buraya tıklayarak sitemize giriş yapıyoruz. (Google hesabınızla oturum açmanız lazım.)

Aşağıdaki resimde işaretlenen ” Kayıt Ol ” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan gerekli bilgileri dolduruyoruz. (Bu alanı herkesin yapacağını düşündüğüm için resim eklemiyorum.)

Ücretsiz VPS Alma

Formu doldurduktan sonra aşağı kısımlar da bir ödeme formu göreceksiniz. (Kartınızdan 1 Dolar yaklaşık 3,70 TL para çekecektir. Kartın gerçek sahibi olup olmadığınızı test etmek için, paranız geri iade edilecektir.)

Ücretsiz VPS Alma

” Ücretsiz Denemeyi Başlat ” butonuna tıkladıktan sonra 300 Dolar deneme parasını hesabınıza tanımlamış olacaksınız. Karşınıza gelen ekrandan” Compute Engine ” sekmesine tıklayıp ” Sanal Makine Örnekleri ” kısmına geçin ve ” Örnek Oluştur ” butonuna tıklayın.

Ücretsiz VPS Alma

Gelen ekrandan ilgili kısımları dilerseniz görseldeki gibi dilerseniz kendinize göre düzenleyin. Ardından ” Oluştur ” butonuna tıklayın.

Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek sırasıyla 1, 2, 3 diye numaralandırdığım işlemleri yapıyoruz. 1 numaralı işlemde verilen IP adresini not defterine kaydediyoruz. Ardından RDP kısmından Windows Şifresi Belirle diyoruz.

Ücretsiz VPS Alma

Kullanıcı adı kısmına istediğiniz bir kullanıcı adı yazdıktan sonra ” Belirle ” butonuna tıklıyoruz sistem otomatik bir şifre belirleyecek o şifreyi de kopyalayıp bir not defterine kaydediyoruz. (Şifre kopyalarken başta veya sonda bir boşluk olabilir o boşluğu silmeyi unutmayın yoksa sisteme girerken yanlış şifre diyebilir.)

Yukarıda ki işlemi yaptıktan sonra bilgisayarımızın başlat menüsünden ” Uzak Masaüstü Bağlantısı ” uygulamasını açtıktan sonra karşımıza çıkan ekranda kaydettiğimiz IP adresini yazıp ” Bağlan ” butonuna tıklıyoruz.

Gelen ekrandan tekrar ” Bağlan ” butonuna tıkladıktan sonra belirlediğimiz kullanıcı adını ve kaydettiğimiz şifreyi girip tamam’a bastıktan sonra artık sistemimize ulaşabiliriz. Dilerseniz program kurun, dilerseniz büyük dosyaları internete yüklemek için kullanın bu size kalmış bir durum.

Peki internet hızımız nasıl?

Şekil A’da Göründüğü Gibi…

Ücretsiz VPS Alma

“SINIRSIZ” Kullanım İçin Alternatif

Buraya tıklayarak geçici mail aldıktan sonra, buraya tıklayarak gelen ekrandan aldığınız mail adresini girip “Sing Up” diyoruz ardından karşınıza gelecek ekrandan sisteminize göre birini seçip indiriyoruz. İndirilen dosyayı açıp karşınıza çıkan ekrandan gerekli kısımları seçip doldurduktan sonra “Sınırsız” tarayıcı VPS nizi kullanabilirsiniz. Belli bir süre sonra giriş yapamazsanız tekrar geçici bir mail alarak devam edin.

Peki Bu İşlemi Yaptıktan Sonra Kaç Mbps İnternete Sahip Olacaksınız?

Ücretsiz VPS Alma

Umarım işinize yaramıştır. Güle güle kullanın…

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

This div height required for enabling the sticky sidebar