Breaking News :

nothing found
29 Şubat 2020
ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...

Raxpeed v3 – Bilgisayar ve İnternet Hızlandırma Programı

Raxpeed

Raxpeed v3 – Bilgisayar ve İnternet Hızlandırma Programı, adından da anlaşılacağı üzere bilgisayarınızdaki gereksiz sistem dosyalarını temizleyip hızlandırırken aynı zamanda bilinen bütün virüsleri silerek bilgisayarınızı korur, ayrıca Raxpeed V3 internet hızınızı yavaşlatan olası engelleri ortadan kaldırmaktadır.

Bilgisayar sistemine faydaları saymakla bitmeyen Raxpeed V3 programı hem küçük boyutu ile bilgisayarınızda yer kaplamazken, kendinden büyük işleri başarması ile de bilgisayarınızı koruyup, internetinizle birlikte bütün sisteminizi hızlandırmaktadır. Raxpeed V3, programı Windows veri tabanında oluşan açıkları, oluşan virüsleri ve engelleri tespit ederek temizleme işlemleri sunan bir programdır. 

Tamamen kullanıcı odaklı olan, internet’de dolaşma hızını ayarlayan, virüslere karşı koruma sağlayan, bilgisayar güvenliği ve koruması için otomatik araçlar sunan bir yazılımdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır.

Bu Program Temel Olarak Hangi Görevleri Yapar?

  • Sistem Servis Ayarlarını Yapılandırır,
  • Çöp Dosya Temizliği Yapar,
  • İnternet Hızınızı Arttırır,
  • Kayıt Defterini En İyi Hale Getirir,
  • Savunma Açığını Düzeltir,
  • Bilinen Virüsleri Avlayıp, Temizler

Kısaca bu program; kullanıcılara kapsamlı modüller ile bilgisayar güvenlik önerileri sunan, bilgisayarınızın verisel ve yazılımsal tüm sorunlara karşı önlem ve çözüm sunabilen bir programdır.

admin

Read Previous

Moliere’in Hayatı ve Cimri Oyunu

Read Next

WordPress Yazı Editörü Sorunu

Leave a Reply

ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...