Breaking News :

nothing found
26 Mayıs 2020
ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...

IPTV Server Linkleri – Ücretsiz Şifreli Kanalları İzleme (13-02-2018) Güncel

Ücretsiz IP TV

IPTV Server Linkleri, ile bütün şifreli kanalları ücretsiz olarak kesintisiz ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Bütün bu kanallar arasında +18 Adult, Çocuk, Belgesel, Sinema, Haber, Spor ve daha bir sürü içerikleri indirdiğiniz oynatma listesi aracılığıyla izleyebilirsiniz. Özellikle şifreli kanalların yer aldığı listede bir çok yerli yabancı kanalları bulabilirsiniz.

⇓En Güncel Linkler Aşağıdadır!⇓

Yeni IP TV Sitemiz

GÜNCEL IP TV SİTEMİZ (Yeni)

IPTV Nedir?

IPTV açık adıyla İnternet Protokol Televizyonu, kablolu yayınların aksine belli bir cihazla ip üzerinden izlenen yayınlardır. Bilgisayarınızda bunu VLC Media Player programıyla izleyebilirsiniz. Teknolojinin hızla gelişmesiyle bir çok alanda yapılan yenilikler TV dünyasını da büyük ölçüde etkilemiştir. Televizyon yayınlarının daha geniş bir alanda yapılmasına ve yayılmasına ön ayak olmuştur. IPTV‘yi belli bir miktar para karşılığında bir çok TV kanalını özel bir cihaz veya bilgisayarınıza kuracağınız bir program sayesinde izleyebilirsiniz. Hatta bu yayınları isterseniz kaydedip daha sonra da izleme imkanı sunmaktadır.

VLC Player İndir

IPTV Kanal Listesi

Aşağıda indirme linklerini verdiğim .m3u uzantılı dosyaları bilgisayarınıza kuracağınız VLC Media Player programı ile açıp şifreli kanalları ücretsiz izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yeni IP TV Sitemiz

GÜNCEL IP TV SİTEMİZ (Yeni)

NOT: Tüm kanallar günceldir. Bazıları kapalı olabilir. Bu kapalı kanalları bir süre sonra tekrar deneyerek açabilirsiniz. Eğer açılmazsa ücretsiz server yayını verildiği için kapatılmış olabilir. Kapatılmış kanalların güncel linkleri yakın bir zamanda tekrar eklenecektir.

 

admin

Read Previous

WordPress Güvenlik Açığı Kapatma

Read Next

En Güncel Premium IP TV Linkleri

Leave a Reply

ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...