Ad Clicks : Ad Views :

IP TV Ücretsiz Premium Spor Kanalları – Güncel Linkler

/
/
/
532 Views

IP TV Ücretsiz Premium Spor Kanalları, ile bütün şifreli kanalları ücretsiz olarak kesintisiz ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Bütün bu kanallar arasında Spor Kanallarını ve daha bir sürü içerikleri indirdiğiniz oynatma listesi aracılığıyla izleyebilirsiniz. Özellikle şifreli kanalların yer aldığı listede bir çok yerli yabancı kanalları bulabilirsiniz.

IPTV NEDİR?

IPTV açık adıyla İnternet Protokol Televizyonu, kablolu yayınların aksine belli bir cihazla ip üzerinden izlenen yayınlardır. Bilgisayarınızda bunu VLC Media Player programıyla izleyebilirsiniz. Teknolojinin hızla gelişmesiyle bir çok alanda yapılan yenilikler TV dünyasını da büyük ölçüde etkilemiştir. Televizyon yayınlarının daha geniş bir alanda yapılmasına ve yayılmasına ön ayak olmuştur. IPTV‘yi belli bir miktar para karşılığında bir çok TV kanalını özel bir cihaz veya bilgisayarınıza kuracağınız bir program sayesinde izleyebilirsiniz. Hatta bu yayınları isterseniz kaydedip daha sonra da izleme imkanı sunmaktadır.

IPTV KANAL LİSTESİ

Aşağıda indirme linklerini verdiğim .m3u uzantılı dosyaları bilgisayarınıza kuracağınız VLC Media Player programı ile açıp şifreli kanalları ücretsiz izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

NOT: Tüm kanallar günceldir. Bazıları kapalı olabilir. Bu kapalı kanalları bir süre sonra tekrar deneyerek açabilirsiniz. Eğer açılmazsa ücretsiz server yayını verildiği için kapatılmış olabilir. Kapatılmış kanalların güncel linkleri yakın bir zamanda tekrar eklenecektir.

İNDİRME LİNKLERİ

[button url=http://bc.vc/bLJpJwN icon=download]Spor Kanalları Liste 1[/button]

[button url=http://bc.vc/FjXtXYI icon=download]Spor Kanalları Liste 2[/button]

[button url=http://link.tl/1pkYc icon=download]Spor Kanalları Liste 3[/button]

[button url=http://link.tl/1pkYd icon=download]Spor Kanalları Liste 4[/button]

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

This div height required for enabling the sticky sidebar