Breaking News :

nothing found
26 Mayıs 2020
ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...

Instagram Ücretsiz Takipçi Paneli

PANELE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Instagram Takipçi Paneli ile web sitemiz üzerinden instagram hesabınıza ücretsiz takipçi, beğeni ve yorum gönderebilirsiniz. Yeni açmış olduğumuz bu sistem siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz sunduğumuz bir hizmettir. Kişisel Medya Hizmeti sunarak kendi medyanızı ön plana çıkarmanız için elimizden gelen desteği vermekteyiz. Çok yakında Facebook Sayfa/Durum/Fotoğraf BeğenmeFacebook TakipçiTwitter Takipçi/Retweet ve Favori gibi hizmetleri de aktif hale getirmeyi planlamaktayız.

Instagram Takipçi

Panele girip, Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra 500 Takipçi, 1000 Beğeni ve 250 Yorum ile sınırlı büyük paketten ücretsiz bir şekilde faydalanabilir, daha sonra her saat 75 Takipçi, 250 Beğeni ve 100 Yorum kredisini ücretsiz kullanabilirsiniz.

UYARI!

Bazı durumlarda sisteme giriş sorunu yaşayabilirsiniz. Bu durum Instagram’ın 3. şahıslar aracılığıyla yapılan girişleri engellemesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz giriş bilgileriniz kesinlikle veri tabanımızda saklanmaz, kayıtları tutulmaz. Yapmış olduğunuz girişler, hatta verilen giriş hataları da dahil olmak üzere Instagram hesabınız kesinlikle etkilenmez, ban yemez veya erişime kapatılmaz.

Bazı durumlar da sunucu yoğunluğundan dolayı da giriş yapma sorunu yaşayabilirsiniz. Bu tamamen geçici bir sorundur. Alt yapımızı geliştirmek için uğraşmaktayız.

 

Panele girdikten sonra tarayıcınızın sol üst kısmında ” Güvenli Değil ” ibaresi ile karşılaşırsanız, linkin başına https:// diye ekleyin, fakat yeşil kilit ibaresi gelmez ve ” Güvenli Değil ” ibaresi hala duruyorsa, kesinlikle giriş yapmadan bunu info@kisiselmedyam.com adresine mail atarak bildirin.

PANELE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

admin

Read Previous

InstaWeb 4.2.5 Script – Hatasız-Türkçe

Read Next

Bütün TV Kanalları Bilgisayarınızda – Şifreli/Şifresiz

Leave a Reply

ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...