Ad Clicks : Ad Views :

Car Dealer v1.4.4 WordPress Araba Satış Teması – Ücretsiz Full İndir

/
/
/
519 Views

Car Dealer v1.4.4 WordPress Araba Satış Teması, araba satış, kiralanışı veya araç karşılaştırması yapmak isteyenlerin gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri Responsive bir temadır. Sahibinden .com tarzı veya arabam.com tarzı bir araç satış, kiralama veya karşılaştırma temasıdır.

Eğer bir otomotiv şirketiyseniz ve bayilikleriniz varsa bu temayı kullanarak hangi araç hangi bayi de, stokta hangi araçtan kaç tane kaldı, gibi sorularınıza da yanıt verecek bir temadır. İsterseniz kurumsal, isterseniz kişisel bir tema olarak kullanabilirsiniz.

Car Dealer v1.4.4 WordPress Araba Satış Teması

Bu tam özellikli tema, araç satıcılığı / otomotiv şirketleri ve araçlarını çevrimiçi satın almak, satmak veya kiralamak isteyen insanlar hatta bağımsız araç sahiplerinin bile kullanabileceği bir temadır. İsterseniz kendi arabanız için bu temayı kullanıp blog kısmında da kendi aracınız hakkında yazılara yazabilirsiniz.  Bu tamamen size kalmış bir durumdur.

Bir iş fikri ya da ek bir gelir akışı arıyorsanız, Car Dealer v1.4.4 WordPress Araba Satış Teması çok para kazanmanıza yardımcı olabilir. Temanın temel özelliği esnekliğidir. Büyük araç bayilik şirketleri için bir araba satıcısı web sitesi şablonu olarak veya kendi arabalarını satmak isteyen normal insanlar tarafından kullanılabilir.

Web sitesi ziyaretçileri kendi hesaplarını oluşturabilir ve daha sonra kolayca araba listeleyip satabilir. Yani bu WordPress otomotiv temasıyla, herkes bir araba satıcısı olabilir.

TEMA ÖZELLİKLERİ

Kullanıcı ve Bayi Profiline Hızlı Erişim

Kişisel bilgilerinizi düzenlemek için sitenin admin bölümüne girmenize gerek yoktur. Kayan bir ön uç paneli kullanarak giriş yapın ve istediğiniz zaman kişisel bilgilerinizi düzenleyin.

Tam Araç Veri Tabanı

Bu Car Dealer v1.4.4 WordPress Araba Satış Temasını indirdiğinizde, aynı zamanda çok sayıda otomobil markası ve modelini içeren bir veritabanına erişirsiniz. Yeni araba ekleyebilir, özelliklerini düzenleyebilir ve hatta silebilirsiniz. Doğru bir yeri belirtmenizi sağlayan ülkeler ve şehirlerle ilgili başka bir veritabanı da eklenmiştir.

Dahili Kredi Hesaplama Sistemi

Kredi hesaplayıcısı, araç kredisi tutarına, süresine ve yıllık faiz oranına bağlı olarak aylık ödemeleri hesaplamanıza yardımcı olur.

“Satıldı” veya “Öne Çıkan” Etiketleri İle İlanınızı Vurgulayın

Car Dealer v1.4.4 WordPress Araba Satış Teması

Satılan aracın ilanına “Satıldı” etiketi ekleyerek insanlara bilgi verebilir, ayrıca en çok görüntülenen araca da “Öne Çıkan” etiketi ile insanların dikkatini çekmesini sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Arama Widgeti

Bu widget gelmiş geçmiş en iyi site içi arama motorudur. Araçları yıllarına, modellerine, yerlerini ve kilometre sayılarına göre aramak için bu aracı kullanın.

TEMANIN DİĞER ÖZELLİKLERİ

 • Araç Karşılaştırma Sistemi
  • Araba Seçenekleri Editörü
  • Birden Çok Site Dili (WPML Dostu)
  • Hesap Yönetimi ve Yükseltmeleri
  • Seo Uyumluluğu
  • Para Birimi Dönüştücüsü
  • Değişik Tema Renk ve Stilleri
  • Premium Üyelik Karşılığı Para Kazanma Sistemi
  •         Daha Fazlası…
Car Dealer v1.4.4 WordPress Araba Satış Teması

Bu temanın dili İngilizcedir. Temayı uygun fiyata Türkçeleştirmek ve kurulumunu yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayın.

İNDİRME LİNKLERİ

DEMO http://bc.vc/5u6jh94İNDİR http://bc.vc/0uVF8Sz

RAR Şifresi: kisiselmedyam.com

RAR İçerisinde kendinize göre düzenleyebilin diye PSD dosyaları mevcuttur.

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

Leave a Comment

This div height required for enabling the sticky sidebar