Breaking News :

nothing found
26 Mayıs 2020
ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...

Bitz WordPress Haber Teması – Ücretsiz Türkçe İndir

Bitz WordPress Haber Teması ile kendi haber portalınızı oluşturabilirsiniz. Bitz WordPress Haber Teması tamamen ücretsiz ve güncel bir paketle sizlerle buluşuyor.

Bitz WordPress Haber Teması

Bitz WordPress Haber Teması sizlere kendisini çok sevdirecek. Bir çok haber temasına nazaran daha işlevsel ve binlerce özellikle ile birlikle kendi portalınızı oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.

TEMA ÖZELLİKLERİ:

Kategori Yerleşimleri

Kategoriler, kategori altındaki yayınlara stil uygulamak için seçenekle tamamen özelleştirilebilir. Artık arşiv gibi kategori sayfaları gibi sıkıcı şeyler yok.

Tek Makale Stili

Bitz ile güzel makale oluşturma esintisidir. İçeriğinizi ön plana çıkarmak için çeşitli stiller arasından seçim yapın.

Frond End Builder

Yaptığınız değişiklikleri anında görebilir, blokları ve öğeleri ekleyebilir, kaldırabilir, değiştirebilir ve Front End page builder ile web sitenizin masaüstünde ve mobil ekran boyutlarında nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz.

Özel Başlıklar

Kolaylıkla istediğiniz başlık oluşturmak için bunların her birini değiştirmek için 6 başlık yapısı ve seçenekleri hazırladık.

Yapılandırılmış Veri İşaretleme

Doğru ve eksiksiz yapılandırılmış veri işaretlemesini uygulamak için çok çalıştık. Bütün web sitesi, tüm sayfalar ve öğeler geçerli yapılandırılmış işaretlemeye sahiptir ve her kullanım durumu için hazırlanmıştır. Makale için standart metin başlığını görüntülememeyi seçtiğinizi varsayalım; bu, yayınınızın başlık sahibi olmayacağı anlamına mı geliyor? Pek sayılmaz. Tema, gösterilenler hakkında kontroller yapar ve bazı post bilgilerini gizlemeye karar verdiğinizde meta etiketler hazırlar. Meta etiketleri yalnızca, arama motorlarına iletilen yinelenen bilgilerin önüne geçmek için ilgili öğe görüntülenmezse yazdırılır. Arama motorlarının web sitenizi sevmesini istiyorsanız, Bitz teması en iyi seçimdir.

Tema Ayarları

Güçlü ve akıllı inşa tema seçenekleri, tasarım ve web sitenizin özelliklerini herhangi bir kodlama bilgisi olmaksızın birkaç kolay tıklamayla değiştirmenize izin verir.

Yorumlar

Etkinleştirilmiş zengin snippet’lerle inceleme işlevselliği üzerine kurulmuştur. Dinamik alanlarla derecelendirmeler dökümü, otomatik ortalama puan hesaplama, iyi, kötü ve temel yorumlar, hepsine sahibiz.

Akıllı Yapışkan Başlık

Dikkat çekici okumanın akıllı yapışkan başlık ile keyfini çıkarın – makaleyi okumak için aşağı kaydırdığınızda gizler ve yukarı kaydırdığınızda görünür. Her zaman yapışkan ve sabit başlıklar mevcuttur.

Posta Süresi Biçimi

Bitz WordPress Haber Teması nın, bir makalede “Sadece Hemen”, “5 dakika önce” veya “3 gün önce” yayınlandığı takdirde ziyaretçilerinize bildirecek özel bir zamanlama işlevi vardır; Bir hafta süreyle sonra WordPress ayarlarında seçtiğiniz saat biçimini varsayar.

Yapışkan Kenar Çubuğu

Bir makale kenar çubuğundan daha uzunsa, her zaman görüntüleme noktasında kalır. Sayfadaki herhangi bir konumdan yukarı veya aşağı kaydırabilirsiniz; tüm widget’lar kaydırıldıktan sonra, kaydırma yönünü değiştirene kadar kenar çubuğu kalacaktır.

Başlık Oluşturucu

Benzersiz özellik, kendi özel üstbilgilerini oluşturmanızı sağlar. Üstbilgi yapısını seçin, boyutu değiştirin, renkleri seçin veya yalnızca belirli bir başlık için özel logolar ayarlayın. Oluşturulan üstbilgiler, varsayılan üstbilgiyi geçersiz kılmak için herhangi bir sayfaya, postaya veya kategoriye uygulanabilir.

Resim Filtreleri

Artık medya kitaplığınızda veya resim eklemeden hemen önce çeşitli popüler görüntü efektlerini uygulayabilirsiniz. Efekt seçin, önizleme yapın ve kaydedin. Bu kadar basit.

Hepsi Reklam için.

Bitz teması, sınırsız reklam alanı sunuyor. Yan çubuklarımız ve widget alanlarımız, tüm popüler reklam boyutlarıyla kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Güçlü seçeneklere sahip benzersiz reklam oluşturucu işlevselliği, reklam görüntü öğenizle reklamlar oluşturmanıza ve bunları kullanmanıza olanak tanır.

Makale Etiketleri

Makalenizi ön plana çıkarın ve okuyucunuza önemli miktarda bilgi verin. Şimdi, okuyucunuza makalenizin güncellendiğini veya bu makalenin dinamik posta etiketleriyle sponsorluğunun yapıldığını bildirmek kolaydır.

SEO Hazır

Temanızın arama motoru optimizasyonu için hazır olduğundan emin olmak için çok çalıştık. Semantik HTML yapısı, doğru etiketler, taksonomi tanımları, yapısal veriler ve daha pek çok ayrıntı sayılır. Bitz, tüm popüler SEO eklentileriyle çalışır, bu nedenle sınırlamalara web sitenizin ince ayarını yapabilirsiniz.

Schema.org Uygulaması

Doğru ve eksiksiz yapılandırılmış veri işaretlemesini uygulamak için çok çalıştık. Makale başlığından güncelleme sonrası tarihi takip eden tüm öğeler, web sitenize html olarak düzgün şekilde yazdırılır.

Kolay Sosyal Paylaşımdan Sağlanan Sosyal Entegrasyon

Sosyal entegrasyonun tamamlanması – birlikte verilen Easy Social Share Buttons eklentisini açıklayan şey budur. Bu eklentinin neler yapabileceğinin gerçekten hiçbir sınırı yok ve onunla harika çalışmak için temamızı hazırladık. Sosyal paylaşım, sosyal takip, paylaşım sonrası eylemler, sosyal profiller, analiz, paylaşım optimizasyonu ve çok daha fazlası.

Kaydırıcı Devrimi tarafından desteklenen Kaydedici ve Sosyal Medya beslemeleri

Kaydırıcıları yaratma söz konusu olduğunda, Slider Devrimi için hiçbir eşleşme yoktur. # 1 WordPress sürgü eklentisi eklenmiştir ve Bitz temasını bazı benzersiz özelliklerle genişletir. Artık sosyal medya içeriklerini web sitenizde görüntüleyebilirsiniz. Teknoloji sunumundan akarsu akışı istiyor musunuz? Facebook’tan havalı öyküler gösterilsin mi? YouTube kanalındaki yeni videolar? Artık bunları ve hatta fazlasını yapabilirsiniz. Ve evet, harika yazı bazlı kaydırıcıları da oluşturabilirsiniz.

Galeriler Master Slider tarafından desteklenmektedir

Güçlü özelliklere sahip basit ve kullanıcı dostu arayüzü ile Master Slider’ı seviyoruz. Kaydırıcıyı etkinleştirdikten sonra standart WordPress galerisini hiç çaba harcamadan kaydırıcıya dönüştürebilirsiniz. Slaytları tek tek eklemenize gerek yok, sadece varsayılan Ekle Medya düğmesini kullanın, toplu olarak resimleri seçin ve kaydırıcı olarak görüntülemeyi seçin, hepsi bu kadar.

Görsel Besteci

Söylemeye gerek yok ki Visual Composer, en çok sevilen ve popüler olan sayfa oluşturucularından biridir. Bunu daha da fazla özellik ile genişletiyoruz. Bunu seveceksiniz.

Alt Menü Stilleri

Bitz, tek menü içerisinde kullanılabilen ve birleştirilebilen mega menü, sekme ve tam genişlik stilleri de dahil olmak üzere birden fazla alt menü stiline sahiptir. Kontrol etmek için canlı demomuzdaki menü öğelerini vurgulayın.

İlgili Makaleler

Okuyucularınıza kendilerine alakalı içerik sunarak kalmalarını sağlayın. Özel ilgili makalelerimiz okuyuculara şu anda okudukları kategorilere veya etikete dayalı olarak daha fazla yayın görüntüler.

Motor Destek Yorumlama

Temaımız Facebook, Disqus, Google+ ve daha pek çok popüler yorumlama sistemini destekliyor.

Tek Tıklamayla Demo

Canlı demomuzu tek bir tıklama ile çoğaltın. Tüm menüler, widget’ların içeriği ve ayarları otomatik olarak kurulacaktır.

Çeviri ve RTL Hazır

Bitz ile kendi dilinizde mi yoksa aynı anda birden çok dilde mi yayınlanacak? Çeviri dosyalarınızı hazırladık ve sizin için tam bir RTL stil sayfası hazırladık.

Destek Forumu

Eğer yardıma ihtiyacınız varsa, tüm sorularınıza cevap bulmak için orada olacağız.

Bitz daha fazlası

 • Yayınlar için öncül paragraflar veya içerik alanları.
 • Özellikli resimler için altyazılar.
 • Güvenlik, maksimuma çıkarmak için çıktı filtrelenir ve kaçılır.
 • Menüdeki makaleleri görüntüleme olanağı.
 • Ziyaretçi sonraki okumayı bitirdikten sonraki ve önceki makaleler için bağlantılar.
 • Varsayılan sayfa başlığı kullanıldığında Kategori ve Etiket açıklamaları görüntülenir.
 • Yayınlar, sayfalar ve arşivler için numaralandırılmış sayfalandırma.
 • Birden fazla ön stilli blok teklif stili.
 • Yazar Biyografi alanı, html biçimlendirmesine izin vermek için genişletildi.
 • Son dakika haberlerini görüntülemek için özel biçimlendirme.
 • Özel yazı, geçerli yazı bilgisini görüntülemek için, özel olarak tasarlanmış mesajlar için yararlıdır.
 • Popülerlik göstergesi olan görüntüleme sayacı defteri.
 • Web sitesi genişliği seçimi olan tam ve kutulu düzenleri.
 • Sütun sayısı seçiminde esnek altbilgi sütunu genişliği.
 • Dinamik google font koleksiyonu, yalnızca gerekli font ağırlıkları ve karakter setlerini katıştırmaya izin verir.
 • ve dahası…

 

 

RAR ŞİFRESİ: kisiselmedyam.com

NOT: Demo Dosyalarını İsteyen Arkadaşların info [at] kisiselmedyam.com adresine mail göndermeleri yeterlidir.

admin

Read Previous

WHM WordPress Eklentisi – Ücretsiz Türkçe İndir

Read Next

Jannah WordPress Teması – Ücretsiz Türkçe İndir

Leave a Reply

ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...