Ad Clicks : Ad Views :

Ajax WordPress Canlı Arama Eklentisi – Ücretsiz Türkçe İndir

/
/
/
409 Views

Ajax WordPress Canlı Arama Eklentisi için en iyi canlı arama motoru eklentisidir. Birçok özellik ve seçenekle son derece özelleştirilebilir, böylece mümkün olan en iyi sonuçları verir! WordPress arama çubuğunu daha iyi görünümlü, daha verimli bir arama motoruyla değiştirin.

Daha iyi bir WordPress araması mı arıyorsunuz? Onay kutusu, açılır liste, radyo düğmesi kategori filtreleri ve özel alan (meta sonrası) filtreleri de dahil olmak üzere bu arama eklentisi özelliklerini kontrol edin.

Demoyu İncelemenizi Öneririz…

Ajax WordPress Canlı Arama Eklentisi

Ajax Search Pro for WordPress – Canlı WordPress arama ve filtre eklentisi

Ajax Search Pro for WordPress, kullanıcı arama deneyimini maksimum seviyeye çıkarmak için tasarlandı. Wordpress arama deneyimini daha konforlu hale getiren canlı bir ajax arama imkanı sunar. Sonuçlar resimlerle sunulur (varsa), bu nedenle daha cazip ve daha düz görünürler. Arama, mobil cihazlarla birlikte çalışır, ister Android isterse de IOS ile çalışır. Arama, varsayılan wordpress arama sonuçlarını geçersiz kılabilir – böylece ajax işlevselliği genişletilir – varsayılan teman aramanızı yalnızca bir düğmenin bir tıklaması ile değiştirin. Arama, postaları, özel yazı tiplerini (WooCommerce ürünleri, BBPress forumları, konular, cevaplar gibi), Kategorileri, özel taksonomi terimlerini (ürün kategorileri gibi), kullanıcıları, dostça basın gruplarını ve dostluğa dayalı etkinlikleri sonuç olarak döndürebilir.

ÖZELLİKLER

60’dan fazla renkli, tamamen kişiselleştirilebilir temalar size CSS hussle ile zamandan tasarruf sağlayacak,

Arka plan, aramayı maksimuma uyarlamak isteyenler için yüzlerce seçenek sunar . Birçok özellik, müşteri geri bildirimine dayalı olarak uygulanmıştır ve yakında daha da gelişecektir.

Bu WordPress arama eklentisi resmi olarak Visual Composer’ı da destekliyor – ek olarak bir Ajax Arama Pro Görsel Besteci addonu eklenti içerisine dahil edilmiştir.

Eklenti, müşteri geribildirimleri ve hata raporları temel alınarak düzenli olarak güncellenmektedir. Her destek bileti 48 saat içinde, genellikle 12 saat içinde yanıtlanır (hafta sonları hariç).

 

 

RAR ŞİFRESİ: kisiselmedyam.com

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

This div height required for enabling the sticky sidebar