Ajax Search Pro 5.11 Canlı Arama – WordPress Eklentisi

/
/
/
168 Views

Ajax Search Pro 5.11 Canlı Arama – WordPress Eklentisi, Ajax arama profili, WordPress için en iyi canlı arama motoru eklentisidir. Çok özelleştirilebilir, birçok özellik ve seçenek ile en iyi sonuçları verir! WordPress arama çubuğunu daha iyi görünümlü, daha verimli bir arama motoruyla değiştirin.

Daha iyi bir WordPress araması mı arıyorsunuz? Onay kutusu, açılır liste, radyo düğmesi kategori filtreleri ve özel alan (meta sonrası) filtreleri de dahil olmak üzere bu arama eklentisinin özelliklerini kontrol edin.

Ajax Search Pro 5.11 Canlı Arama – WordPress Eklentisi, kullanıcı arama deneyimini maksimum seviyeye çıkarmak için tasarlandı. Wordpress arama deneyimini daha konforlu hale getiren canlı bir ajax arama imkanı sunar. Sonuçlar resimlerle sunulur (varsa), bu nedenle daha cazip ve daha düz görünürler. Arama, mobil cihazlarla birlikte çalışır, Android veya IOS ile çalışır durumda olmasına izin verir. Bu eklenti, varsayılan wordpress arama sonuçlarını geçersiz kılabilir – böylece ajax işlevselliği genişletilir – varsayılan teman aramanızı yalnızca bir düğmenin bir tıklamasıyla değiştirin. Arama, postları, özel yazı türlerini (WooCommerce ürünleri, BBPress forumları, konular, cevaplar gibi), kategorileri, özel taksonomi terimlerini (ürün kategorileri gibi), kullanıcıları ve etkinlikleri sonuç olarak gösterir.

60’dan fazla renkli, tamamen kişiselleştirilebilir temalar, CSS hussle ile zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu WordPress arama eklentisi resmi olarak Visual Composer’ı da destekliyor – ek olarak Görsel Besteci eklentisi içerisine dahil edilmiştir.

Ajax Canlı Arama Eklentisi

KURULUM

Bu eklentinin kurulumunu aşağıdaki linke tıklayarak yönergeleri takip edip, gerçekleştirebilirsiniz.

https://wpdreams.gitbooks.io/ajax-search-pro-documentation/content/

İNDİRME LİNKLERİ

Rar Şifresi: kisiselmedyam.com

Önceki Sürümler

Ajax WordPress Canlı Arama Eklentisi – Ücretsiz Türkçe İndir

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

This div height required for enabling the sticky sidebar