Breaking News :

nothing found
26 Mayıs 2020
ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...

Adult Ücretsiz Free Premium IP TV – Güncel

Adult IP TV

Adult IP TV

Adult Ücretsiz Free Premium IP TV, ile bütün şifreli kanalları ücretsiz olarak kesintisiz ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Bütün bu kanallar arasında +18 Adult Kanalları ve daha bir sürü içerikleri indirdiğiniz oynatma listesi aracılığıyla izleyebilirsiniz. Özellikle şifreli kanalların yer aldığı listede bir çok yerli yabancı kanalları bulabilirsiniz.

IPTV NEDİR?

IPTV açık adıyla İnternet Protokol Televizyonu, kablolu yayınların aksine belli bir cihazla ip üzerinden izlenen yayınlardır. Bilgisayarınızda bunu VLC Media Player programıyla izleyebilirsiniz. Teknolojinin hızla gelişmesiyle bir çok alanda yapılan yenilikler TV dünyasını da büyük ölçüde etkilemiştir. Televizyon yayınlarının daha geniş bir alanda yapılmasına ve yayılmasına ön ayak olmuştur. IPTV‘yi belli bir miktar para karşılığında bir çok TV kanalını özel bir cihaz veya bilgisayarınıza kuracağınız bir program sayesinde izleyebilirsiniz. Hatta bu yayınları isterseniz kaydedip daha sonra da izleme imkanı sunmaktadır.

IPTV KANAL LİSTESİ

Aşağıda indirme linklerini verdiğim .m3u uzantılı dosyaları bilgisayarınıza kuracağınız VLC Media Player programı ile açıp şifreli kanalları ücretsiz izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

NOT: Tüm kanallar günceldir. Bazıları kapalı olabilir. Bu kapalı kanalları bir süre sonra tekrar deneyerek açabilirsiniz. Eğer açılmazsa ücretsiz server yayını verildiği için kapatılmış olabilir. Kapatılmış kanalların güncel linkleri yakın bir zamanda tekrar eklenecektir.

Server 1 İndir

admin

Read Previous

Sinema + Spor + Adult Kanallar IP TV (Güncel Linkler)

Read Next

Amerika Ücretsiz IP TV – USA Free IP TV 12-03-2018

Leave a Reply

ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...