Breaking News :

nothing found
29 Şubat 2020
ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...

Active PHP Alışveriş Teması – Ücretsiz Türkçe İndir

Active PHP Alışveriş Teması, sizi online mecrada e-ticaret konusunda sınırları aşmanıza yardımcı olacaktır. Gelişmiş özellikleriyle bu alışveriş teması scripti hem güvenli, hemde e-ticaret sitesi kurmayı düşünenler için oldukça güzel bir temadır.

Scriptin Demosuna Bakmanızı Kesinlikle Öneririm…

Active PHP Alışveriş Teması

TEMA ÖZELLİKLERİ:

ÇOK SATICILI SISTEM

Farklı tip ürünler, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Bütün kayıtlı satıcı profilleri, “isim”, “logo”, “kapak fotoğrafı”, “adres”, “e-posta adresi” ve bunların alt kategorileri ile iyi tasarlanmış kutularda bulunur.

BIRDEN FAZLA PARA BIRIMI

Siteye giren kullanıcılar, sizin ekleyeceğiniz Google API kodu ile kendi ülkesine ait para birimi ile rahatlıkla alışveriş yapabiliyor. Elle kendi ülkesinin para birimini değiştirmesine gerek kalmadan kolaylıkla ürün fiyatları o gün ki kura göre müşterinin para birimine güncelleniyor.

ÇOK DILLI DESTEK

Aynı şekilde para birimi gibi, web sitenizin dili de kullanıcının ülkesine göre otomatik olarak değiştiriliyor.

AYRI FIZIKSEL ÜRÜN YÖNETIMI

Yönetici / tedarikçi, fiziksel ürünlerinizi indirimli, hisse senedi, imha, düzenleme ve silme gibi bazı özelliklerle yönetebilir. Fiziksel ürün için toplam satış süreci ve raporlama prosedürü ayrılacaktır.

AYRI DIJITAL ÜRÜN YÖNETIMI

Yönetici / tedarikçi, dijital ürünleri indirim, düzenleme ve silme gibi bazı özelliklerle yönetebilir. Dijital ürün için toplam satış süreci ve raporlama prosedürü ayrılacaktır.

TEDARIKÇI ABONE SISTEMI

ÜRÜN VE SATICI DERECELENDIRMESI

MÜŞTERI DESTEK SISTEMI

Kayıtlı bir kullanıcı, sitede karşılaştıkları herhangi bir sorun için bir destek bileti açabilir ve biletin altındaki yöneticiye mesajlar gönderebilir. Yönetici mesajlara cevap verebilir ve her ikisi de komple sohbeti takip edebilir.

DAHA BİR ÇOK ÖZELLİK BU SCRİPTTE…

DEMO GİRİŞİ

Admin Paneli Giriş Bilgileri:

Admin Demo Girişi İçin Buraya Tıklayın…

E-posta: admin@shop.com

Şifre: 1234

 Müşteri Paneli Giriş Bilgileri:

E-posta: manager@shop.com

Şifre: 1234

Satıcı Paneli Giriş Bilgileri:

E-posta: accountant@shop.com

Şifre: 1234

 

 

RAR ŞİFRESİ: kisiselmedyam.com

Bu temanın Türkçeleşmesi ve Kurulumu İçin Ücret Talep Edilmektedir. Teklif Almak İçin info [at] kisiselmedyam.com adresine mail gönderiniz…

 

admin

Read Previous

Döküman Ekleme Eklentisi

Read Next

Magnet WordPress Yaratıcı Kurumsal Teması – Ücretsiz Türkçe İndir

Leave a Reply

ÜCRETSİZ İP TV YENİ ADRESİMİZ... EN GÜNCEL IP TV LİNKLERİ YENİ SİTEMİZDE... BURAYA TIKLAYARAK YENİ ÜCRETSİZ İP TV SİTEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...